Коли прийшли до влади, я сказав своїм заступникам і службовцям мерії – кого схоплять на хабарі, ті «сядуть» - мер Чернівців Клічук

Міський голова Чернівців Роман Клічук переконаний, що його команда у Ратуші не корумпована, не бере хабарів та не займається так званими «відкатами».

Про це він заявив на сьогоднішній пресконференції, відповідаючи на запитання журналістів щодо будівництва та вартості скейт-майданчика у Центральному парку ім.Тараса Шевченка, повідомляє БукІнфо.

«Ми (Клічук та його заступники - БукІнфо) прийшли на ці посади не тому, що нам були потрібні гроші. Ми заможні люди. І коли заходить мова про якісь відкати чи «рєшалово»… Чи можете ви мені сказати в очі, що я беру від когось якісь кошти? Так само і чиновники. Принаймні, на великих закупівлях ми все контролюємо. Я всім сказав: якщо хтось буде брати «відкати» чи на цьому заробляти гроші – всі сядуть!», - заявив мер міста.

Він додав: «Ви можете запитати будь-кого з правоохоронців з ким ми говорили і просили, щоб перевіряли всіх. І вони перевіряють. Перевірка, яка зараз відбувається у міській раді, перевіряють всіх працівників. Тих служб зараз стільки! Я досі не розумію, різницю між БЕБ (Бюро економічної безпеки), ДБР (Державне бюро розслідувань), УСР… купа служб, від яких лише приходять запити за запитами. Всі прослуховуються, за всіма слідкують і перевіряють. Ще й ви (журналісти) також нас перевіряєте. Суцільні перевірки (сміється). Ще й наша воля у тому, щоб все було прозоро».

«Ви ж бачите, що а три роки все-таки щось позитивне відбувається у місті. Це при тому, що з 2020 року Чернівці не отримало жодної копійки від уряду. Інші міста отримували і 500 мільйонів і мільярд. Ми ж – нічого. При цьому робимо більше, ніж за останні роки. Ми оголошуємо тендери, на які будь-хто може прийти і подати заявку, особисто обдзвонюємо сусідні міста і запрошуємо прийти до нас – прийдіть на цей «ринок». Тим більше, що через війну тепер не вистачає фахових спеціалістів і не всі чернівецькі компанії мають необхідну кваліфікацію і якісний рівень», - зазначив Роман Клічук.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації