Історична мить: Чернівці офіційно стали містом-побратимом Дюссельдорфа: мери підписали угоду

У Чернівцях підписали угоду про побратимство з німецьким містом Дюссельдорф.

Урочистості відбулися у сесійній залі Чернівецької міської ради. Угоду підписали мер Дюссельдорфа Стефан Келлер та мер Чернівців Роман Клічук, пише molbuk.ua.

Угоду підписали мер Дюссельдорфа Стефан Келлер та мер Чернівців Роман Клічук. Фото Фейсбук
Історична мить: угоду про побратимство підписано! Фото Фейсбук Романа Клічука

Мер Дюссельдорфа Стефан Келлер зазначив, що зараз українці захищають демократію та свободу всієї Європи.

Мер Чернівців подякував за підтримку меру Дюссельдорфа та усій німецькій делегації.

“Співпраця між Дюссельдорфом та Чернівцями триває з 2016 року. З березня 2022 року у нас нова історія співпраці, бо Чернівці стали містом-побратимом", - сказав Роман Клічук.

Історична мить: угоду про побратимство підписано! Фото Фейсбук Романа Клічука

"Сьогодні один із знакових днів для нашого міста! Приймаємо делегацію із Дюссельдорфу на чолі із мером Доктором Стефаном Келлером. Це не просто візит, але й початок нових відносин між Чернівцями та Дюссельдорфом, адже відтепер ми міста-побратими
Декілька років ми тісно співпрацювали, обмінювались досвідом та започатковували спільні культурні проєкти. А з перших днів повномасштабного вторгнення росіян в Україну наші німецькі партнери невтомно нам допомагають", - написав Роман Клічук, коментуючи історичну подію на своїй сторінці у Фейсбук.

Міський голова Чернівців зазначив, що місто Дюссельдорф є одним з найбільших промислових центрів Німеччини та ЄС. Відтак співпраця з таким потужним економічним партнером для нас є вельми песпективною! “Спільними зусиллями розвиватимемо наші громади і втілюватимемо європейські цінності”, - додав у дописі міський голова Чернівців.

ДО РЕЧІ:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації