Зміни в пенсійних виплатах: у кого можуть забрати пенсію

В Україні частина пенсіонерів має пройти до кінця серпня ідентифікацію особи. Це стосуватиметься тих, хто знайшов притулок за кордоном. Виплата пенсії буде здійснюватись на поточні рахунки, відкриті в українських банках.

Про це повідомляє видання "На Пенсії", пише Obozrevatel.

Для ідентифікації можна скористатися сервісом "Дія. Підпис". Сервіс доступний на порталі електронних послуг Пенсійного фонду. Пенсіонери можуть зайти до особистого електронного кабінету та скористатися сервісом "Дія. Підпис" для проходження ідентифікації.

Пройти консульський доказ. Пенсіонери також можуть пройти ідентифікацію особи, відвідавши відповідну консульську установу у країні свого проживання. Консульська посадова особа засвідчить їхнє нинішнє місце проживання за кордоном.

Якщо пенсіонер не пройде ідентифікацію, то виплату пенсії буде припинено. Для тих, хто досяг пенсійного віку, перебуваючи за кордоном та хоче оформити пенсію, це можна зробити дистанційно через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Для отримання пенсійних виплат за кордоном українські пенсіонери можуть обрати міжнародні перекази через Укрпошту. Цей варіант стосується тих, хто раніше отримував пенсійні виплати готівкою в Україні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації