В Україну ввезли 200 тис. «блях», такий масштаб вразив європейців

В Україну ввезли майже 200 тис. «євроблях» за період, коли за розмитнення авто не потрібно було сплачувати податки та внески до бюджету. Це спричинило виведення з країни величезної кількості валюти, крім того, європейці, які побачили обсяги, скоротили масштаби гуманітарної допомоги.

Про це повідомив перший заступник голови Державної митної служби України Олександр Шуцький, пише Обозреватель.

«Ті донори, які завжди нам допомагали, продовжили допомагати, а прості європейці почали думати: чи справді там така проблема, як показали на телебаченні. Заїхало в Україну 194 тис. транспортних засобів. Практично 200 тис. транспортних засобів заїхало в Україну. Ціни звичайно різні, 3-5 тис. євро, є ексклюзивні транспортні засоби, ВІП-класу. Це можна було побачити на кордоні. Якщо ми візьмемо скільки коштує транспортний засіб, нехай 2 тис. євро, помножимо на 194 тис., ми побачимо, який відтік валюти був із України», - розповідає Шуцький.

Також представник митниці вважає, що якщо безкоштовну розмитнення передбачили для того, щоб надати можливість купити дешеві авто для військових, таку пільгу потрібно було вводити лише для них і після кінця війни.

«Ті люди, які дійсно потребують машини, які повернуться з війни з перемогою, я вважаю, що коли буде перемога, потрібно буде зробити пільгу, преференцію. Але зараз, враховуючи, що кордон - вузька шийка, через яку йде експорт та імпорт, ми створили колапс», - каже Шуцький.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації