У Новодністровську колишній автомеханік за допомогою урядового гранту відкрив власну СТО
Микола Завірський раніше працював механіком автомобілів та дорожньо-будівельної техніки. Під час цієї роботи здобув багато корисних знань у ремонті автомобілів. Згодом чоловік зрозумів, що у м.Новодністровськ недостатня кількість станцій технічного обслуговування, оскільки самому як водієві неодноразово доводилось звертатись в інші регіони за допомогою для ремонту авто.
Як повідомляє Чернівецький обласний центр зайнятості, Тому прийняв рішення відкрити станцію технічного обслуговування автомобілів у м.Новодністровськ, для цього скористався грантом від урядової програми єРобота «Власна справа».
За кошти гранту підприємець закупив необхідне обладнання: підйомники, набір пневмоінструменту, прес гідравлічний, також частково сплатив оренду приміщення.
Тепер у Новодністровську є можливість якісно та вчасно обслуговувати автомобілі. Як зізнається підприємець, конкуренція в цьому сегменті невелика проте все ж таки є, але приваблює своїх клієнтів якісно наданими послугами, оперативністю виконання замовлень та надійними постачальних автозапчастин.
На СТО можна отримати послуги з ремонту ходової частини, двигунів, послуги шиномонтажу, із заміни мастил в двигуні та АКПП. Запис на такі послуги майже постійний на тиждень вперед. Допомагає Миколі професійний механік, для якого створив нове робоче місце, таким чином виконавши одну з умов гранту.
В планах підприємця залучити ще підприємства у регіоні до постійного обслуговування їх транспортних засобів.
Прийом заявок за програмами «Власна справа» і «Грант для ветеранів та їх подружжя» – продовжується!
Подати заявку можна через Дія.
Більше про грантові програми дізнавайтеся тут:
«Власна справа» https://www.dcz.gov.ua/people/micro
«Грант для ветеранів та їх подружжя» https://www.dcz.gov.ua/people/ubd
-
Мадлени з Буковини: як студентки з Чернівців перемогли на всеукраїнському конкурсі бізнес-проєктів -
На Буковині безробітних залучили до плетіння маскувальних сіток та догляду за могилами військових -
На Буковині шукають начальника цеху, якому готові платити 62 тисяч гривень: які ще вакансії пропонують роботодавці -
Власникам квартир у Чернівцях стане вигідніше працювати легально: Рада удвічі знизила податки на оренду -
Купити квартиру на Буковині стає дедалі дорожче: Чернівецька область стала лідером за зростанням цін -
На Буковині п’ять підприємців отримали гранти до мільйона гривень на розвиток креативного бізнесу. Що вони виробляють?
