У Чернівцях відбувся ярмарок вакансій з підбору працівників. Яку роботу і зарплату пропонують?
Сьогодні у Чернівцях відбувся ярмарок вакансій з підбору працівників. В заході взяли участь понад 200 шукачів роботи, а понад 70 вакансій презентували 15 роботодавців міста.
У ярмарку взяли участь комунальні установи, переробні підприємства, держустанови, які здійснювали підбір працівників на вакантні посади: бухгалтерів, економістів, менеджерів, водіїв, слюсарів, електриків, а також спеціалістів державної служби.
Як повідомляє Чернівецький обласний центр зайнятості, на наявні пропозиції роботи заявлена заробітна плата від 12 до 20 тис.грн.
Роботодавці готові брати на роботу молодих фахівців, навчати їх на підприємствах. На окремі посади передбачене бронювання – тимчасова відстрочка (до шести місяців) від мобілізації працівникам підприємств, компаній, установ чи організацій, які є критично важливими для забезпечення обороноздатності держави.
Під час ярмарку шукачі роботи спілкувалися з роботодавцями, домовлялися про співбесіду, заповняли резюме.
Якщо серед заявлених вакансій не було підходящих пропозицій для працевлаштування, фахівці служби зайнятості пропонували всі наявні вакансії в базі даних Державної служби зайнятості не лише по Чернівецькій області, а по всій країні.
Захід відбувcя за підтримки Польового офісу (Чернівці) представництва Агентства ООН у справах біженців в Україні.
-
Поповзли вгору: що відбувається з цінами на пальне?
-
Менше шуму, менше пилу на дорогах, мінімум пошкоджень покриття: Корейці запатентували нову технологію укладання асфальтного покриття в Україні
-
На відкриття власного бізнесу держава пропонує молодим буковинцям гранти до 150 000 гривень
-
Експерти спрогнозували, коли у цьому році значно подорожчають електромобілі в Україні
-
Про курс долара краще не питайте: чому українці скуповують валюту
-
Інвестування в S&P 500: Як українцям купити акції американських компаній без посередників?