Тонкощі використання мастильних матеріалів для с/г техніки
Робота в процесі обробки на полі пов'язана з багатьма труднощами, але одна з них — це висока запиленість повітря. Саме тому операторам техніки рекомендується ретельно перевіряти стан повітряного фільтра експлуатованої сільськогосподарської техніки. В іншому разі використовувані мастильні матеріали здатні передчасно постаріти. Насправді подібна процедура можлива також у разі використання низькоякісної оливи.
Саме тому варто придбати надійний товар у перевіреного постачальника, наприклад, на сайті Adam, де представлені різноманітні позиції для сільськогосподарської техніки.
Як правильно обирати мастила?
Насправді достатньо керуватися правилами виробників. Вони одразу прописуються в технічній документації, тому жодних проблем з ознайомленням не виникне. При цьому найчастіше йдеться про моторні оливи з високим ступенем стиснення, які мають такі властивості:
- дотримання вимог термостійкості;
- зниження витрат на чад;
- диспергувальні та антиокислювальні властивості.
Але подібні мастильні матеріали по суті актуальні переважно у весняний, літній та осінній період, коли проводяться підготовчі та збиральні роботи. У холодну пору року необхідно підготувати техніку до тривалого відпочинку. Саме для цього потрібно провести особливі підготовчі роботи.
Тонкощі підготовки техніки до зими
Насамперед рекомендується замінити старе мастило на нове. В іншому випадку матеріал, який накопичував сміття, пил і бруд, негативно позначиться на елементах обладнання. Вони просто зносяться. Тому варто дотримуватися регламенту виробника. Зимівля оснащення може проходити в підготовленому і навіть неопалюваному приміщенні. Найголовніше, запобігти потраплянню всередину механізмів сміття і дрібних тварин.
Додатково масло може змінюватися залежно від:
- годин, відпрацьованих у полі;
- величини пробігу.
У такому разі після зимового простою використання обладнання не принесе жодних проблем. Все, що потрібно для початку роботи, — просто провести технічний огляд.
* на правах реклами
-
Це шокує! Сотні тисяч українських багатіїв тримають у європейських банках суми на понад 200 тисяч євро
-
45000 гривень: кому на Буковині пропонують таку заробітну плату?
-
З 1 грудня ставка військового збору при продажу автотехніки становить 5 відсотків
-
Хто хоче стати головою "Нафтогазу"? Озвучена космічна зарплата
-
Верховна Рада відтермінувала запровадження військового збору для ФОП до 1 січня
-
Нафтогаз підтримує родини героїв та пенсіонерів на Буковині: вони отримають безперебійники для газових котлів під час відключень