Стало відомо, хто купив за 5 млн. грн. на торгах пансіонат «Зелені пагорби» у Виженці

4 травня відбулися е-торги з продажу будівлі пансіонату з лікуванням матері та дитини «Зелені пагорби». Переможець торгів – Андрій Сафроняк запропонував за лот 5 001 000 грн (початкова ціна торгів становила 3 226 000 грн).

Як пише Mind, про це стало відомо з даних на сайті Prozorro.Продажі.

За актив змагалися 2 учасники ФОП Андрій Чистяков з остаточною пропозицією 5 000 000 грн, та Андрій Сафроняк з остаточною пропозицією 5 001 000 грн.

Актив розташовується в Чернівецькій обл., Вижницький р-н, с. Виженка, вул. Велика Виженка.

Один із корпусів пансіонату. Фото: Mind

До складу лоту входять: 38 об’єктів – адмінкорпус, спальні корпуси, клуб, бібліотека, гаражі, баня, котельна, електростанція, водозабірна та водоочисна станції, склад, тощо. Загальна площа – 2878,00 кв. м., земля – 5,36 га.


У коментарі molbuk.ua Андрій Сафроняк пояснив, що об’єкт хочуть відновити. Але наразі не знають вартості робіт та їх терміну.

"Цей заклад має свою історію, але він занедбаний і його хочеться відновити. Хочеться зробити там і дитячий табір, і пансіонат матері та дитини. Також паралельно буде оздоровча спортивна база для футбольної команди “Буковина”, президентом якої я є. Це рішення ми ухвалили з нашими партнерами. Важко сказати, скільки на це потрібно часу та грошей. Зараз це питання лише вивчаємо. Плануємо залучати іноземні гранти для відпочину дітей військових", - сказав Андрій Сафроняк.

Як відомо, у 2022 році Андрій Сафроняк став новим президентом футбольного клубу "Буковина". З 2004 по 2006 роки виступав у складі чернівецького клубу. Після завершення футбольної кар’єри Андрій Сафроняк почав займатися підприємницькою діяльністю.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації