Роботодавці Буковини отримають півтора мільйона гривень за працевлаштування переселенців

Роботодавці на Буковині отримають 1,5 млн грн за працевлаштування переселенців. За кожного працевлаштованого з числа внутрішньо переміщених осіб держава виплачуватиме роботодавцю компенсацію в розмірі мінімальної заробітної плати (6700 грн) протягом двох місяців.

- З початку військових дій прийнято низку урядових рішень щодо покращення ситуації на ринку праці. В цьому році уряд розширив програму компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій безробітних, яким складно знайти роботу, - розповіла директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб, як повідомляють у відділі організаційно-інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості, можуть самостійно подати до центру зайнятості необхідний пакет документів або через портал «Дія» заяву для отримання компенсації витрат з оплати праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

До речі, з початку 2023 року 50 роботодавців Чернівецької області скористалися можливістю отримати компенсацію за працевлаштування 132 внутрішньо переміщених осіб.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації