Ракетний удар по Кременчуку: шість ракет по нафтопереробному заводу, дві - по ТЕЦ

Вранці, 18 червня, російські окупанти вкотре завдали ракетного удару по Кременчуку. Ворожі снаряди влучили по інфраструктурному об'єкту.

За попередніми даними, росіяни випустили по Кременчуку 8 ракет. Про це в Telegram повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

За його словами, частина ворожих ракет влучила по нафтопереробному заводу в Кременчуці. Також було атаковано й інші інфраструктурні об'єкти у місті.

"Знову під ворожим ударом Кременчук. Від 6 до 8 російських ракет влучили по НПЗ та інших об'єктах інфраструктури. Подробиці – пізніше. Загроза ударів залишається. Перебувайте в укриттях", – повідомив голова ОВА.

Також про ранкові ракетні удари в Кременчуку повідомив полтавський міський голова Олександр Мамай. Він підтвердив, що російські війська атакували нафтопереробний завод.

"Ворог завдав ракетних ударів по Полтавській області, зокрема по місту Кременчук. Під обстрілами опинилися НПЗ та інші об'єкти інфраструктури. Усі деталі пізніше", – написав мер Полтави.

Очевидці повідомляють, що після ракетного удару над Кременчуком піднялися величезні стовпи чорного диму, пише Обозреватель.

Пізніше Дмитро Лунін уточнив, що 6 російських ракет вдарили по Кременчуцькому нафтопереробному заводу. Ще дві ракети влучили по місцевій ТЕЦ.

"6 російських ракет вдарили по Кременчуцькому нафтопереробному заводу, який і так не працював, і 2 ракети – по ТЕЦ. На щастя, потерпілих немає. Ворог атакує ці об'єкти не вперше. На місці працюють рятувальники. НПЗ та ТЕЦ за час повномасштабної війни зазнали найбільших атак та руйнувань серед усієї інфраструктури Полтавщини", – уточнив глава ОВА.

В ефірі загальнонаціонального телемарафону глава ОВА розповів, що після ракетних ударів у травні нафтопереробний завод та Кременчуцька ТЕЦ були зруйновані. На його думку, війська РФ продовжують завдавати ударів по цих об'єктах, сподіваючись, що Україна не зможе їх відновити.

Також він зазначив, що НПЗ уже не працюватиме цього року. Водночас із ТЕЦ ситуація критичніша, оскільки до наступного опалювального сезону люди повинні отримати гарячу воду та опалення.

"Щодо ТЕЦ – це дуже важливо. Нам потрібно в опалювальний сезон давати гарячу воду, опалення. Тому зараз проводитимемо наради щодо того, наскільки погіршилася ситуація. Ми йшли за планом ремонту Кременчуцької ТЕЦ", – сказав Лунін.

Глава ОВА наголосив, що зараз експерти вивчатимуть збитки, завдані ТЕЦ, і вже протягом кількох днів влада матиме уявлення про те, як відновлювати інфраструктурний об'єкт.

За словами голови Полтавської ОВА, руйнування, яких було завдано Кременчуцькому НПЗ із квітня, унеможливлюють відновлення його роботи до кінця року.

"Після ударів 24 квітня та 12 травня можна тільки побудувати наново ці об'єкти, які були зруйновані. На жаль, НПЗ не буде працювати цього року, тому що дуже великі руйнування. Напевно, ворог вважає, що ми не відбудуємо всі ті об'єкти, які були зруйновані в країні. Але і на Полтавщині та загалом у країні всі об'єкти будуть відбудовані. Ми цим займаємося. Все буде працювати", – підкреслив Лунін.

Наразі місцева влада оцінює масштаби руйнувань, зокрема, завданих Росією Кременчуцькій ТЕЦ. Попередні результати очікуються у понеділок. Вони дозволять скорегувати план відновлення ТЕЦ, аби до початку опалювального сезону забезпечити жителям міста подачу тепла в їхні оселі.

По Кременчуку завдали ракетного удару

Раніше повідомлялося, що Кременчуцький НПЗ не зможе поновити роботу щонайменше до кінця року. Ракетні удари знищили підприємства.

Нагадаємо, російські окупанти завдали ракетного удару по тепловій електростанції у Кременчуці. Через це 180 тисяч мешканців міста можуть залишитися без опалення наступної зими.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації