Під час аукціону колишній будинок відпочинку на Закарпатті, який виставили на продаж за 6,4 тис. грн. продали за 850 тисяч

29 листопада відбувся аукціон із продажу будинку відпочинку загальною площею 141,2 кв. м за адресою: Закарпатська область, Берегівський район, м. Виноградів, урочище Виннички, 26. За актив змагалося 36 інвесторів, в результаті чого ціна лоту зросла у 131 раз – з 6487 грн до 850 001 грн, таку суму за актив запропонував переможець торгів Олег Дмитренко.

Про це Mind стало відомо з даних на сайті Prozorro.Продажі.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Об’єкт приватизації – будинок відпочинку 1980 року побудови загальною площею 141,2 кв. м, зокрема приміщення цокольного поверху площею 62,2 кв. м та приміщення першого поверху площею 69,0 кв. м.

Маєток площею141 кв. м, розташований у рекреаційній зоні колишнього «королівського» містечка Виноградів. Поруч Хуст, Іршава, 93 км дорогами до Ужгорода.

Окремий позитивний аспект – сусідство Виноградова з трьома європейськими державами: Угорщина – 20 км, Румунія – 20 км, Словаччина – 110 км.

Згідно з даними YouControl, Олег Дмитренко, якй переміг на аукціоні, має відкритий ФОП, де основним видом діяльності зазначається роздрібна торгівля напоями в спеціалізованих магазинах.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації