На Буковині роботодавці отримають понад 277 тис. грн компенсації за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

У Чернівецькій області прийнято рішення про надання компенсації роботодавцям за облаштування чотирьох робочих місць для осіб з інвалідністю. Двоє осіб працевлаштовані на Глибоччині, по одній людині – на Герцаївщині та Хотинщині.

Нові облаштовані робочі місця створені для людей з інвалідністю другої групи. Ці люди працюють на посадах зоотехніка, приймальника замовлень, діловода та обліковця, повідомляє Чернівецький обласний центр зайнятості.

Роботодавці, які отримали компенсації, здійснюють діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту, роздрібної торгівлі та займаються вирощуванням зернових культур.

Компенсації за облаштування робочого місця склали від 66,6 тис. грн до 70,7 тис. грн. За ці кошти підприємці придбають комп’ютерну техніку, спеціальні меблі та пристрій для виведення даних на комп'ютер.

Загалом роботодавці на Буковині отримають понад 277 тис. грн компенсації за створення комфортних умов праці для людей з інвалідністю.

Нагадаємо, наприкінці минулого року запрацювала компенсаційна програма для роботодавців за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю. Для людини з інвалідністю І групи компенсація складає 106,5 тис. грн (15 мінімальних заробітних плат), для ІІ групи – 71 тис. грн (10 мінімальних заробітних плат).

Роботодавцям у межах цієї програми компенсуються витрати на придбання: меблів, поручнів та брусів, допоміжних засобів для позиціонування курсора та тактильних комп’ютерних дисплеїв, брайлівських клавіатур та портативних пристроїв, підйомних платформ для робочих місць, тощо.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації