Буковинці у листопаді купили нових авто майже на 2 млн доларів

Минулого місяця в Чернівцях та області зареєстрували 65 нових авто на загальну суму 1,9 млн доларів. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був корейський кросовер Kia Sportage.

Кросовери та позашляховики зайняли 90% ринку нових авто у листопаді. Частка машин, які обладнані дизельними моторами, становила 25% ринку. Середня ціна кожного зареєстрованого автомобіля перевищила 29 000 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання та опцій, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Toyota був найпопулярнішим брендом минулого місяця. В регіоні зареєстрували 15 таких автомобілів на суму 560 тис. доларів. Кросовер Kia Sportage – найпопулярніша модель листопада, яка покрила 14% продажів. Крім Sportage часто купували Toyota RAV4 і Toyota Land Cruiser Prado.

Загалом у листопаді в Україні придбали 8 600 нових авто на загальну суму 270 млн доларів. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був корейський кросовер Kia Sportage. Порівняно з жовтнем поточного року, минулого місяця в Україні збільшились продажі нових автомобілів на 10%. А впродовж 11 місяців 2021 року в Україні уже зареєстрували 91 900 нових автомобілів.

Нагадаємо, у жовтні на Буковині зареєстрували 60 нових авто. Сума витрат склала 1,8 млн доларів. Тоді також Toyota була найпопулярнішим брендом в регіоні, а бестселером серед моделей – Kia Sportage.


Коментарі:
Більше новин по темі: