У Чернівцях у третє озеро парку "Жовтневий" (біля Південно-Кільцевої) якась скотиняка злила невідомі сполуки

В третє озеро парку "Жовтневий" (біля Південно-Кільцевої) якась скотиняка злила невідомі сполуки. Мешканці навколишніх будинків вказують на страшенний сморід від озера з неділі 31.07. Попередній висновок, що злили саме в третє озеро, бо в перших двох масового мору риби не зафіксовано. Парк має три озера, поєднані каскадами, площею 3,5 га. Вчора відповідні служби взяли воду і рибу на аналіз, чекаємо на показники, - йдеться у повідомленні адміністрації парку “Жовтневий” у Фейсбук.

Про екокатастрофу вони проінформували екоінспекцію, басейнове управління, держпродспоживслужбу, а також звернулись до міської влади про створення комісії.

“Треба розробити кошторис на добротне очищення озер та прибрати всі міські стоки що так чи інакше потрапляють в озера парку, в крайньому разі встановити очисні споруди на таки стоки. Створити комісію виявити й ліквідувати стоки (в т.ч. вздовж річечки, яка впадає в перше озеро та протікає через всю Рошу) та притягти нарешті до відповідальності всіх хто має відношення до забруднення озер (минула комісія, що діяла за попередньої влади таких не виявила)”, - переконані в адміністрації парку.

Раніше місцеві ЗМІ повідомили, що фахівці перевірять озеро у парку "Жовтневий", де масово загинула риба. Розпочато розслідування щодо загибелі риби у водоймах.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації