Обабіч доріг на Буковині планують встановити приманки для диких тварин: проводять вакцинацію від сказу

Протягом вересня 2023 року на території Чернівецької області планується проведення пероральної імунізації диких мʼясоїдних тварин. Враховуючи, що в Україні діє воєнний стан, осіння кампанія проти сказу буде проводитися методом наземного розподілу принад.

Про це повідомляє Чернівецька міська рада.

Для цього при кожній територіальній громаді створили робочу бригаду. Вони охоплять та оброблять приблизно дві тисячі квадратних метрів Вижницького, Дністровського та Чернівецького районів.

Довідка

- Для імунізації застосують 50 тисяч доз спеціальних приманок з антирабічною вакциною, що є безпечною для людей та інших тварин.

- Приманка має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку. Це желеподібна капсула з вакциною проти сказу «Орісвак», що має запах мʼясо-кісткового борошна.

- Вакцину будуть розкладати на узліссях, обабіч доріг і сільськогосподарських угідь, в лісах та на перехрестях доріг на території вирубок.

- Через місяць після проведення вакцинації диких мʼясоїдних тварин – буде проведено відстріл лисиць для дослідження крові на наявність антитіл та для дослідження зубів на наявність біомаркеру-тетрацикліну.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації