"Ліс Перемоги": на Буковині переселенці висадили дві тисячі дерев

На Буковині переселенці висадили 2 тисячі дерев, який виріили назвати “Ліс перемоги”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Гончар.

Пряма мова:

Висадкою нового лісу в урочищі Ропачівка Селятинського лісництва ДП "Путильський лісгосп" фактично завершилася весняна лісопосадкова кампанія підприємств, діяльність яких координує Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства.

Досі на тому місці був сінокіс, відтепер ростимуть дві поради дерев - ялина європейська та модрина. Висадили 1500 сіянців цих лісових культур місцеві лісоводи, працівники соціальної сфери Селятинської територіальної громади та кілька десятків внутрішньо переміщених осіб з Київщини, Донеччини та Дніпропетровщини. Загалом на Путильщині цьогоріч планують висадити нові ліси на площі 20 гектарів, провести лісовідтворення на - 247 гектарах.

Василь Гончар зазначає, що для більшості переселенців нинішній захід був вперше у житті. Матері зі сходу країни привели з собою навіть дітей, аби ті долучилися до доброї справи, висадивши "Ліс Перемоги". А лісівники зробили їм свято ще пам"ятнішим - пригостили їх традиційними гуцульськими стравами, зокрема кулешею та грибною юшкою. Кожен учасник акції одержав у подарунок бейсболку з емблемою "Ліс перемоги".

Всі фото зі Фейсбук сторінки Василя Гончара


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації