Держекоінспекція просить ДБР розібратися з Берегометським лісгоспом, де незаконно нарубали дерев на суму понад 4 млн.грн. Підключилась прокуратура

Державною екологічною інспекцією Карпатського округу під час здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на території Долішньошепітського лісництва ДП «Берегометське лісомисливське господарство» виявлено факт незаконної рубки 244 сироростучих та сухостійних дерев породи ялина, ялиця, бук, клен-явір.

Вищезазначені рубки скоєні лісозаготівельними бригадами ДП «Берегометське лісомисливське господарство» в період 2020 - 2021 року.

Як повідомляє держекоінспеція у своєму повідоменні, за матерілами позапланового заходу державного нагляду (контролю) та у відповідності до додатку № 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 року № 665 «Про такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу» розраховано збитки заподіяні державі та пред’явлено претензію на суму 4117671,87 грн.

З метою подальшого реагування та встановлення винних осіб матеріали перевірки направлено до Територіального управління ДБР розташованого у місті Хмельницькому.

ОНОВЛЕНО

Спеціалізована екологічна прокуратура Чернівецької обласної прокуратури зареєструвала кримінальне провадження та доручила Територіальному управлінню ДБР, розташованому у місті Хмельницькому перевірити факт зловживань службовим становищем службовими особами державного підприємства «Берегометське ЛМГ», де виявлено незаконну порубку дерев (ч. 2 ст. 364 КК України).

Як повідомляє пресслужба Чернівецької обласної прокуратури, відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено за матеріалами перевірки Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

Інспектори виявили порушення при проведенні робіт з лісовідновної рубки – 244 дерева зрубано незаконно.

Довкіллю завдано шкоду на більш ніж 4 млн грн.


Коментарі:
Більше новин по темі: