Поблизу Мамаївців на Пруті поселилося понад двісті лебедів (ФОТО)

КРАСА РЯТУЄ СВІТ / 

У Чернівецькій області на річці Прут поселилися більше 200 лебедів-шипунів. Вони оселилися поблизу місця проживання людей.
 

Про це у Фейсбук повідомляють на офіційній сторінці Мамаївської ОТГ.

 

Один з рідкісних представників пернатого царства — лебідь шипун, облюбував для себе акваторію річки Прут на території Мамаївської ОТГ. У природі, як правило, ці пернаті мешкають на малолюдних річках та озерах, які поросли очеретом, проводячи майже весь час на воді. Але всупереч цьому, лебеді обрали водойму поблизу від місця проживання людини. Це означає, що до птахів дуже добре ставляться і їх підгодовують, - йдеться у повідомленні.

 

В даний час на водоймі знаходяться більше 200 лебедів. Лебідь шипун перебуває під охороною Директиви ЄС про охорону диких птахів, Бернської та Боннської конвенцій та Угоди про охорону афро- євразійських мігруючих водно — болотних птахів.

 

  

 

Мамаївська сільська рада просить жителів і гостей Мамаївської ОТГ не годувати білих красенів хлібом, адже їх шлунок погано сприймає таку їжу і через це птахи можуть навіть загинути, а за можливістю підгодовувати їх зерном пшениці або кукурудзи.
Лебідь-шипун перебуває під охороною Директиви ЄС про охорону диких птахів, Бернської та Боннської конвенцій та Угоди про охорону афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів.
 


Фото:Мамаївська ОТГ, Фейсбук 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації