Уряд затвердив Державну програму розвитку українських Карпат до 2022 року. На що чекати Буковині?

ПОЖИВЕМО - ПОБАЧИМО / 


Cьогодні, 20 жовтня 2019 року, Кабінет Міністрів України затвердив Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки. Програма спрямована на покращення соціального та економічного розвитку українських Карпат, підвищення транспортної доступності окремих гірських територій та включає широке коло питань: побудова доріг, створення нових робочих місць, розвиток туризму в регіоні Карпат, зокрема Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської і Чернівецької областей.

Нагадаємо, Державна програма розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки розроблена Міністерством розвитку громад та територій України на виконання Указу Президента України від 22 липня 2019 року «Про розвиток регіону українських Карпат».

В рамках проекту "Сталий розвиток Українських Карпат", який впроваджує Українська асоціація районних та обласних рад в рамках діяльності Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку у партнерстві з Мінрегіоном та Посольством Республіки Польща в Україні відбулося 5 круглих столів з обговорення та напрацювання пропозицій та шляхів реалізації Концепції розвитку гірських територій Українських Карпат, у тому числі до схваленого сьогодні Урядом документу.

За матеріалами Урядового порталу. 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації