Золоті сережки підвіски: їх переваги та особливості вибору

Красиві сережки – чудова прикраса для жінок. Їх забагато не буває – кожна пара по-своєму красива, тендітна та особлива. Ще у давні часи золоті сережки підвіски були затребувані серед багатих дам. У стародавньому Єгипті сережки носили тільки жінки та чоловіки з високого стану. У Римі прикраси вказували на приналежність до рабів.

Якщо шукаєте ніжні, тендітні, жіночні прикраси, зверніть увагу на золоті сережки висюльки. Вони підійдуть юним дівчатам та дорослим жінкам. Подивитись моделі та ціни ви можете за посиланням https://gold.ua/products/zolotye-sergi-s-podveskami.

До речі, інтернет-магазин працює з покупцями з різних регіонів. Модні прикраси можна замовляти у будь-яке місто України.

Gold.ua стежить за новинками, тож асортимент постійно оновлюється.

Сама спокуса

Золоті сережки-підвіски називають найспокусливішою прикрасою. Аби виглядати привабливо, потрібно буде купити підвіски, багатий вибір яких представлено в нашому інтернет-магазині. Сережки роблять шию візуально тоншою та довшою, привертають увагу до обличчя. Коштовне каміння підкреслює блиск очей, тон шкіри, риси обличчя. В залежності від форми прикраси ви підкреслите найкращі риси зовнішності.

З такими аксесуарами без уваги ви точно не лишитесь. Головне розібратись у різновидах довгих золотих сережок та зупинитись на оптимальному варіанті.

Під час здійснення покупки дайте собі відповідь на такі питання:

• Шукаєте ви прикрасу на кожен день чи для урочистих подій.
• Хочеться щось яскраве, особливе, чи підійде звичайний аксесуар.
• Потрібна вам інкрустація камінцями чи ні.

На кожен день ідеальні довгі золоті сережки, що мають вигляд ланцюжку. Вони прості, тендітні, привертають увагу, але не стають акцентами в образі. Ціна досить доступна.

Для вечора зупиніться на масивних величезних моделях з дорогоцінним камінням. Це можуть бути оригінальні китиці, класичні підвіски – все залежить від образу.

Правила вибору

Сережки-підвіски треба обирати відповідно до форми, рис обличчя. Це дозволить отримати цілісний, гармонійний образ. Основні поради:

• Прямокутне обличчя добре доповнюють округлі вироби. Красиво та жіночно виглядають квіточки.
• Широка форма лиця потребує витончених, тоненьких сережок.
• Для овалу підходять усі прикраси. Оригінально виглядають великі вставки з дорогоцінного каміння чи екстравагантний декор виробів. Якщо обличчя вузьке, віддавайте перевагу сережкам у формі трикутників чи квадратів.
• До круглого обличчя замовляють сережки геометричних форм, витягнуті моделі.
• Якщо хочете пом'якшити підборіддя для «трикутнику», оберіть округлі форми. Це можуть бути пусети з підвісками, сережки з округлими лініями.

Мода постійно змінюється, але якісні прикраси завжди у тренді. В магазині Gold.ua ви знайдете варіанти для себе та на подарунок.

Ціни дуже різні, вони залежать від моделі сережок, їх ваги, наявності декору, вставок камінців. Детальні описи дивіться у каталозі. Для зручного швидкого пошуку скористайтесь фільтрами.

* на правах реклами


Коментарі:
Більше новин по темі: