З кристалів та бісеру: у Чернівцях презентували вишиту арт мапу України

У Чернівцях презентували вишиту кристалами та бісером рельєфну арт мапу України. Над нею працювали 70 рукодільниць із усієї України, в тому числі 3 майстрині із Чернівців, пише ІА АСС. Вони згуртувалися у соцмережах, аби створити спільний витвір до 30-річчя незалежності нашої держави. Кожна з майстринь працювала над окремим фрагментом карти.

Вишивальниця з Чернівців Оксана Парасків розповіла журналістам цієї агенції, що працювала над четвертим квадратиком мапи, на якому зобразила сонце.

«Працювали над створенням мапи вишивальниці з України та одна з Ізраїлю. Кожна вишивала в себе вдома. Обирали рандомно, хто яку частину мапи вишиватиме. Не можу сказати за других дівчат, але мені було не важко, приємно було вишивати. Загалом тут використано 40 видів матеріалів та 42 види техніки – нитками, бісером, стразові ланцюжки, перли, шкіра тощо», - розповіла майстриня.

Ідея створення креативної мапи - майстрині з Вінниці Ольги Петлюк. Дизайнерка проєкту – Яна Кравець. Розмір мапи - 100смх70см. Відкриття мапи вже відбулось у Вінниці та Хмельницькому. Після Чернівців вона поїде до іншого міста.


Коментарі:
Більше новин по темі: