Як жінка з найбільшими у світі губами полює на кохання

Мешканка Болгарії Андреа Іванова, яка відома тим, що має найбільші у світі губи, зізналася, що шукає чоловіка, який покохає її попри “вибагливу” зовнішність.

25-річна жінка каже, що прагне “закохатися шалено й по-справжньому”, але має сумніви, що хтось буде сприймати її бажання “мати найбільші губи у світі” навсправжки, пишуть болгарські видання, повідомленні яких цитують “Новини 24/7”.

Її обранець, за словами Андреї, повинен почуватися поруч із нею впевнено та бути готовим, що всі на вулиці звертають на неї увагу.

Фото болгарських ЗМІ

“Мені буде погано й образливо, тому мені доведеться шукати нового партнера, якому не заважатиме моя зовнішність”, – додала Андреа.

У коментарі DailyStar жінка розповіла, що не збирається зупинятися й планує надалі збільшувати губи, хоча вже дві клініки відмовили їй у цьому. А лікарі взагалі попередили, що подальші її збільшення рота можуть бути смертельними.

Андреа Іванова, яка проголосила себе болгарською Барбі, була оголошена жінкою з найбільшими губами в світі таблоїдом Mirror ще у 2020 році, пише інша англійська газета Telegraph.

Фото болгарських ЗМІ

Незважаючи на те, що їй лише 25 років, Андреа вже зробила ряд втручань, щоб реалізувати свою фантазію – стати схожою на свою улюблену ляльку Барбі. Щоправда, ефект з її губами значно перебільшений, але вона впевнена, що на їх збільшенні не зупиниться, адже такі їй подобаються – великі та соковиті.

The Mirror опублікував цілу статтю про красуню, в якій йдеться про те, що вона витратила тисячі фунтів стерлінгів, щоб реалізувати свою зовнішність. Видання також писало, що болгарка витрачає приблизно 134 фунти на лікування, але за ці роки вона втратила рахунок своїх витрат. Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації