"Вона повністю у його смаку", - The Mirror показала нову коханку диктатора путіна

Російська правозахисниця Ольга Романова розповіла, що "тип Барбі" завжди добре пасував російському диктатору. Йдеться про 39-річного скандального главу російської Ліги безпечного Інтернету Катерини Мізуліної. 71-річний російський диктатор володимир путін має нову коханку. Мова про 39-річну скандальну главу так званої “російської Ліги безпечного Інтернету” головного цензора країни Катерину Мізуліну. Про це йдеться у матеріалі The Mirror.

"Катерина Мізуліна, дочка фанатично пропутинського та антиукраїнського сенатора (Олени Мізуліної), є новою коханкою президента володимира путіна" , - пише видання з посиланням на російські публікації, в яких йдеться, що путін та Мізуліна "зблизилися".

Газета також наводить коментар російської правозахисниці Ольги Романової, яка в ефірі українського "24 каналу" заявила, що "Мізуліна повністю у смаку путіна", цитує Діалог.

За її словами, російському диктатору "завжди дуже добре пасував "тип Барбі"". Мізуліна - головний російський інтернет-цензор, який прагне викорінити критику на адресу путіна, особливо щодо війни проти України.

Раніше вона працювала перекладачем в офіційних російських делегаціях, які здійснювали візити до Китаю. Вона порівняла Мізуліну з іншою гаданою коханкою путіна Світланою Кривоногих, яка, як раніше писали у ЗМІ, є матір'ю 20-річної Луїзи Розової – ймовірної третьої доньки російського президента.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації