Усі пасажири загинули: рятувальники знайшли уламки батискафу, який зник поблизу "Титаніка"

Берегова охорона США повідомила, що виявила уламки в районі пошуків батискафа Титан, який проводив екскурсії для туристів до затонулого Титаніка в Атлантичному океані. Уламки знайдено на океанічному дні в районі пошуків.

Про це повідомило видання Sky.

"Поле уламків було виявлено в районі пошуків поблизу Титаніка. Фахівці об’єднаного командування оцінюють інформацію", – йдеться в повідомленні, яке цитує Обозреватель.

Зазначається, що було знайдено посадочну раму та задню кришку зниклої субмарини – дві важливі частини системи, але сам корпус ще не знайдено. Їх виявили за 200 метрів від носової частини "Титаніка".

Усі пасажири загинули: рятувальники знайшли уламки батискафу, який зник поблизу "Титаніка"
Уламки батискафу свідчать про те, що стався спрямований усередину вибух, повідомляє берегова охорона США.

"Поле уламків передбачає розпад підводного апарату, що справді вказує на найгірший сценарій, який є катастрофічним збоєм і, як правило, вибухом", – сказав в коментарі виданню Девід Мернс, експерт з рятування.

Мернс був знайомий з британським мільярдером Хемішем Хардінгом та французьким пілотом підводного плавання Полем-Анрі Наржеоле, які були в цій подорожі.

В емоційному інтерв'ю виданню він сказав, що його "найгірші побоювання тепер справдалися", хоч він молився про інший результат.

"Двоє моїх друзів пішли", - сказав Мернс.

Офіційним особам ще належить підтвердити, чи пов'язані уламки зі зниклим підводним апаратом, проте це потенційний прорив у цілодобовій масштабній пошуково-рятувальній операції, яка проводиться в середній Атлантиці після того, як у неділю, 18 червня, під час занурення до місця загибелі "Титаніка" батискаф зник.

Як повідомлялося раніше, в Атлантиці шукають зниклий підводний апарат, який возив туристів до "Титаніка".

Він зник 18 червня. На борту підводного човна перебували п'ять осіб. Різні країни світу об'єднали зусилля, щоб знайти апарат до того, як там закінчиться запас кисню.

За даними берегової охорони США, зв'язок з екіпажем зник через 1 годину 45 хвилин після занурення. Попередньо, системи життєзабезпечення судна можуть опрацювати від 70 до 96 годин на глибині.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації