У Запоріжжі волонтерка виграла 50 тисяч гривень у миттєву лотерею і віддала все на благодійність

26 вересня у Запоріжжі 58-річна волонтерка Інна Дмитрівна зірвала доволі великий приз у розмірі 50 000 гривень у миттєвій лотереї «Карти в руки».

Про це йдеться на сайті оператора державних лотерей «М.С.Л.», повідомляє NV.

За її словами, вона не підозрювала що їй може так пощастити.

«Для мене лотереї - це розвага із бонусом у вигляді виграшу, тому іноді захожу у лотерейні кіоски, купую пару білетиків. Така в мене розрядка у ці важкі для усіх українців часи. Звісно, я зраділа, коли побачила, що виграла 50 000 гривень. Якщо чесно, то я й досі у шоці», — каже Інна Дмитрівна.

Але жінка не стала залишати виграш собі, вона вирішила розпорядитись подарунком долі по-іншому.

«З самого початку війни я займаюся волонтерством. Готую їжу для військових, відвожу гуманітарну допомогу та допомогу для військових у прифронтові зони. Роблю все, що можу для тих, хто захищає нашу країну. Тому, й виграш я вирішила роздати. Частину віддам на потреби військових, а частину пожертвую церкві, яка мене буквально врятувала після смерті мого чоловіка від COVID-19», — розповіла жінка.

До речі, виграшний лотерейний білет обійшовся переможниці всього у 20 гривень, а максимальний приз лотереї «Карти в руки» — 500 000 гривень, і наразі, він ще не був виграний.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації