Телеведуча Лілія Ребрик розплакалася на вулицях рідних Чернівців
Ведуча Лілія Ребрик приїхала разом із знімальною групою до Чернівців. Там вони знімали черговий випуск "Дочекаюсь", де ще одну родину зробили щасливішим.
Телеведуча та актриса Лілія Ребрик регулярно захоплює глядачів своїм стилем та ефектними образами, які обирає для ефірів. Цей тиждень вона почала з яскравого та стильного образу, який привернув увагу до її фігури. Знімками зі ефіра теледіва поділилася у Instagram, пише видання Politeka.net.
Так, ведуча приїхала разом із знімальною групою до Чернівців. Там вони знімали черговий випуск "Дочекаюсь", де ще одну родину зробили щасливішим. Близько 9-ї години ранку в місті оголосили хвилину мовчання за загиблими українськими захисниками - Лілія Ребрик не вдарялася і заплакала на той момент.

"Життя завмирає і все зупиняється... люди, транспорт. Хвилина мовчання за тих, хто віддав життя за Україну", - зазначила ведуча.
-
98-річний британський ветеран на танку часів 2-ї Світової війни розчавив автомобіль Tesla, в знак незгоди підтримки Маском ультраправих у Європі
-
Учені попереджають про поширення в Європі небезпечної цвілі через потепління - вона інфікує людину
-
У Великій Британії чоловік випадково купив власний автомобіль, який вкрали злодії. ВІДЕО
-
Мистецтво на краю світу: як картини з Чернівців потрапили в далеку Антарктиду
-
У Чернівцях встановили автомат, який готує піцу за три хвилини. Людям це подобається
-
Поранений захисник привіз додому з фронту бика та дику свиню. Далі сталося неймовірне!