Сурдоперекладачка стала зіркою Нацвідбору "Євробачення – 2024", українці у захваті: "Відправляємо її на конкурс"

Перекладачка мови жестів Катя Заботкіна, яка взяла участь у Нацвідборі України на "Євробачення – 2024", підкорила українців. Зіркою фінального концерту Нацвідбору України на "Євробачення - 2024" стала сурдоперекладачка Катерина Заботкіна. Українці у Мережі висловлюють захват і жартома пропонують відправити на конкурс до Швеції саме її.

Дівчина так артистично та запально перекладала мовою жестів кожен виступ конкурсантів, що буквально закохала у себе глядачів. Соцмережі заполонили захоплені коментарі з приводу чудової роботи перекладачки, пише Діалог.

"Ось кого нам треба відправляти на "Євробачення"! Ось це енергія! Я у захваті! Не могла відірвати від неї очі. Крута! Вона офігенна! А поки "Дія" лежить, ми вже визначилися з переможцем. Дівчина-перекладачка, Ви чудові!" - пишуть у Мережі українці.

Заботкіна, яка стала зіркою концерту, пізніше звернулася до українців. Вона подякувала їм за підтримку.

"Ми хочемо, щоб "Євробачення" й українська музика ставала ще доступнішою для всіх людей", - повідомила дівчина.

Зазначимо, що вчора, 3 лютого, українці не змогли обрати переможця Нацвідбору на "Євробачення - 2024" через масштабний збій у ресурсі "Дія", де відбувалося голосування. Оголошення результатів перенесено на сьогодні, 4 лютого.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації