Стало відомо, з яких країн найбільше привозять викрадених автомобілей в Україну. Ви здивуєтеся

Щорічно в Україні під час реєстрації у сервісних центрах МВС виявляють сотні автомобілів, які розшукує Інтерпол. Їхні власники стикаються із серйозними проблемами. Видання «Закон і Бізнес», посилаючись на Департамент міжнародного поліцейського співробітництва, розповіло, з яких країн найчастіше ввозять в Україну викрадені автомобілі.

У 2021 році в Україні виявили 312 автомобілів, які перебували в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу. З них 72 машини були викрадені в Італії, 59 - у Чехії, 50 - у Німеччині, 26 - у РФ, а 18 - у Польщі.

Слід зазначити, що вищевказані країни вже кілька років поспіль є лідерами за кількістю вкрадених автомобілів, що ввозяться в Україну, пише видання “Закон і Бізнес”.

Прикметно, що країни-лідери антирейтингу протягом усіх років залишаються незмінними. Оскільки в Україні найбільше знаходиться нелегальних автівок з Італії, Чехії, Німеччини, Росії, та Польщі, можна припустити, що саме ці країни і є найбільшими постачальниками крадених залізних коней. Що стосується «чорного експорту», то тут беззаперечним лідером, попри війну, залишається Російська Федерація.

Цікаво, що робота Інтерполу також охоплює двоколісні транспортні засоби. Так, у 2020 році Національне центральне бюро Інтерполу брало участь в операції «Мототранспорт». За результатами її проведення на території України було виявлено 17 мотоциклів, мопедів та скутерів, що значилися в обліках Генерального секретаріату Інтерполу як викрадені. Найбільше тоді їх знайшли на Житомирщині (5 одиниць). У Київській, Луганській та Хмельницькій областях виявили по 2 мотоцикли, а у Вінницькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Львівській, Одеській та Харківській - по одному.

Таким чином, якщо ви хочете купити б/у автомобіль, то обов'язково дізнайтеся, звідки його привезли в Україну. Крім того, обов'язково перевірте його на відкритих базах МВС. Перевірити авто в базах МВС можна за VIN-номером кузова або шасі. Крім того, перевірити автомобіль допоможуть сервіси МТСБУ перевірки дії страхового поліса та зеленої картки. Там пошук йде за державним номером ТЗ та за номером поліса.

Якщо під час реєстрації у сервісному центрі МВС з'ясовується, що автомобіль перебуває у розшуку, його вилучають і проводять відповідне розслідування, зазначає сайт Today.ua


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації