Співачка Ольга Полякова зізналась у своїх екстрасенсорних здібностях і передбачила кінець війни

Відома Українська співачка Ольга Полякова зізналася, що останнім часом із нею відбуваються "магічні речі" - вона може передбачати майбутнє. Таким одкровенням виконавиця поділилася в інтерв'ю теле- та радіоведучому Славі Дьоміну, а також повідомила про "смерть Путіна" та заявила, що війна в Україні завершиться навесні 2024 року.

За словами Полякової, пророчі здібності з'явилися у неї після того, як вона почала співати про українське коріння. Ці пісні магічним чином пов'язали її зі своїм родом, пише Діалог.

"Останнім часом відбуваються дуже магічні речі зі мною - я можу передбачати майбутнє" , - запевнила співрозмовниця. Щоб не бути голослівною, співачка навела докази.

Під час нещодавнього матчу Ліги чемпіонів між "Шахтарем" та "Барселоною" ще на перших хвилинах поєдинку вона передбачила, що донецька команда виграє 1:0. У результаті зустріч завершилася саме з таким рахунком.

"З приводу війни хочу вам сказати, що Путін помер. Це я точно знаю, я відчуваю такі речі. Немає його живим. Війна теж закінчиться, вони (росія - ред.) просто підуть", - сказала співачка. Відповідаючи на уточнююче питання ведучого про терміни завершення війни, виконавиця заявила, що це станеться найближчої весни.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації