"Що то було? Мабуть, НЛО?": Названо попередню причину загадкового вибуху із спалахом на Київщині. У мережі прокотилася хвиля мемів і жартів

На території України в середу, 19 квітня, о 21:57 було зафіксовано високоенергетичну акустичну подію у вигляді вибуху з епіцентром на Київщині. Можливо, це пов’язано із входом космічного тіла в щільні шари атмосфери.

Про це повідомили в пресслужбі Головного центру спеціального контролю Державного космічного агентства України. Фахівці встановлюють деталі події, пише Обозреватель.

"19 квітня 2023 року о 21:57 за київським часом інфразвуковими засобами ГЦСК на території України зареєстрована високоенергетична акустична подія. Розрахункове місце епіцентру вибуху знаходиться в Київській області. Подія, ймовірно, пов'язана із входом космічного тіла в щільні шари атмосфери, інформація уточнюється", – повідомили в ГЦСК.

Справа не в ППО: названо попередню причину загадкового вибуху із спалахом на Київщині

Як уточнив сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, "ймовірно, це був метеорит".

Зі свого боку в Київській міській військовій адміністрації зазначили, що про ймовірне застосування ворожих БПЛА чи повітряного удару ракетним озброєнням не підтвердилася.

"Але дуже яскраве світіння від падіння невідомого об’єкту викликало у киян хвилювання і занепокоєння. Аби заспокоїти мешканців та гостей столиці, Київська міська військова адміністрація оприлюднила інформацію про ймовірне падіння американського сателіта і з поміткою "попередня інформація"! На той момент даних чи попереджень про можливе входження в атмосферу Землі значного за розмірами космічного тіла від жодного світового аерокосмічного агентства чи астрономічної обсерваторії не було", заявив начальник КМВА Сергій Попко.

Він нагадав, що було попередження від NASA про падіння на Землю їхнього космічного супутника, але вони не підтвердилась. Тому, що саме сталось ввечері 19 квітня "мають з’ясувати виключно фахівці".

Нагадаємо, ввечері в середу, 19 квітня, над Києвом помітили дивний спалах. Усе небо на кілька секунд освітилося блакитним, через що стало світло, як вдень. Дехто з місцевих жителів також повідомляв про вибух. Згодом у КМВА поінформували, що, за попередньою інформацією, це явище стало результатом падіння на Землю космічного супутника NASA. Пізніше цю інформацію спростували у самому американському космічному агентстві.

Додамо, дивні спалахи в небі над столицею стали приводом для створення численних мемів та фотожаб.

Українці знову показали себе як націю, яку неможливо залякати незрозумілими явищами, а лише викликати творчу хвилю.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації