Отруєння від жаби шамана: на росії дивною смертю загинув топ-менеджер "Лукойла" Олександр Суботін

Колишній топ-менеджер «Лукойлу» мільярдер Олександр Суботін помер у Митіщах, імовірно, після антипохмільного сеансу з шаманами. Як повідомляє Telegram-канал Mash, шаман і його дружина приймали клієнтів у звичайному приватному будинку, пропонуючи їм «лікування» отруйною жабою.

«Робили надріз на шкірі, капали туди отруту жаби – і після блювоти пацієнту нібито ставало краще. Ще викликали духів, приносили в жертву звірів і купали заблудших у крові півнів», – зазначає видання.

Mash стверджує, що Суботін сім'ю шамана знав давно й регулярно користувався їхніми послугами.

«І ось прийшов до них у черговий раз – лікувати похмілля. Раптово йому стало недобре – заболіло серце. Господар вирішив не викликати швидку, дав корвалол і уклав бізнесмена спати в підвал. Там чоловік і помер. Поліції, що приїхала подружжя шаманів сказало, що з померлим просто дружили», – сказано в повідомленні.

Зазначимо, що офіційних підтверджень цієї інформації поки не надходило. Олександр Суботін – колишній член правління ТОВ «Торговий дім Лукойл» і рідний брат ексвіце-президента «Лукойлу» Валерія Суботіна.

19 квітня колишній топ-менеджер російської газової компанії Новатек Сергій Протосеня, його дружина та дочка були знайдені мертвими на віллі в Іспанії. Поліція припускає, що трагедія сталася на тлі сімейного конфлікту, але не виключає, що сталося потрійне вбивство, а загибель глави сімейства було видано за суїцид.

Це не перший випадок у 2022 році, коли особи, тісно пов’язані з російським газовим бізнесом, раптово йдуть із життя.


Коментарі:
Більше новин по темі: