Олег Сенцов одружився: його обраницею стала випускниця ЧНУ франківчанка Вероніка Вельч

Український кінорежисер, сценарист, колишній політичний бранець Кремля Олег Сенцов, який зараз служить у війську, одружився. Його обраницею стала Вероніка Вельч, яка здобула ступінь кандидата політичних наук саме у Чернівецькому національному університеті.

Про одруження Сенцов повідомив на своїй фб-сторінці, пише molbuk.ua

"Одружився", - коротко підписав він світлину, на якій у військовій формі. Тоді як дружина Вероніка - у вишиванці. Обоє усміхнені, щасливі.

Привітала молодят і колишня виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, опублікувавши фото з ними.

"Безмежного вам кохання! Вітаємо!" - написала Уляна Супрун.

Вперше Олег Сенцов з'явився на публіці з Веронікою Вельч торік у серпні на червоній доріжці Одеського кінофестивалю.

Ще давно він заявляв журналістам, що має кохану дівчину, з якою планує одружитися.

Відомо, що Вероніка Вельч родом з Івано-Франківська. Вона – кандидатка політичних наук. Причому ступінь кандидата політичних наук вона здобула саме в ЧНУ.

Зокрема, свою дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата політичних наук на тему "Міжнародне спостереження за виборами на пострадянському просторі (Україна, Російська Федерація, Республіка Білорусь)" вона виконала у 2015 році на кафедрі міжнародних відносин факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Також Вероніка - директорка з адвокації американської компанії Ridgley Walsh (США).


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації