На Тайвані спливла "риба Судного дня": мешкає дуже глибоко, а піднімається, за повір’ями, перед катаклізмами

Біля берегів Тайваню виявлено "рибу Судного дня", поява якої, згідно з давніми повір'ями, не віщує людству нічого хорошого. "Риба Судного дня" відома своїми великими розмірами та незвичайною зовнішністю. У деяких культурах вона вважається символом лиха або кінця світу. Однак учені сперечаються з тим, що поява риби несе нещастя та катаклізми. За їхніми словами, ці риби піднімаються на поверхню, коли перебувають у поганому фізичному стані.

Про це повідомляє Диалог.ua.

Біля берегів Тайваню аквалангісти помітили рідкісну рибу, яку називають "рибою Судного дня". Риба-ремінь, або оселедцевий король, зазвичай мешкає на великій глибині, а її поява на поверхні, згідно з повір'ями, віщує масштабні катаклізми, зазначають журналісти. Китайські повір'я стверджують, що оселедцевий король піднімається з океанських глибин перед землетрусами й іншими лихами. Ба більше, повір'я поширене не тільки в Азії, а й у регіоні Південної Америки.

"Риба Судного дня" відома величезними розмірами та мешкає у тропічних і субтропічних водах Тихого, Атлантичного й Індійського океанів. Вона може досягати довжини до 11 метрів і ваги до 272 кілограмів. Вона має витягнуте тіло, плоске зверху й опукле знизу, а хвіст нагадує хвіст акули. Забарвлення риби варіюється від темно-синього до коричневого з білими плямами або смугами.

"Риба Судного дня" - донна риба, яка мешкає на глибині від 200 до 1000 метрів. Вона харчується дрібною рибою, кальмарами та креветками, також вважається делікатесом у деяких країнах, але її популяція скорочується через перелов.

"Риба Судного дня" відома своїми великими розмірами та незвичайною зовнішністю. У деяких культурах вона вважається символом лиха або кінця світу. Однак учені сперечаються з тим, що поява риби несе нещастя та катаклізми. За їхніми словами, ці риби піднімаються на поверхню, коли перебувають у поганому фізичному стані.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації