На Рівненщині олень Борис призвичаївся до людей: гуляє селом і просить їсти біля магазину

В селі на Рівненщині оселився олень, його з власного вольєру до людей вигнали вовки. Тепер сохатий отримав ім’я Борис і живе у селі. Трошки шкодить клумби і ходить по магазинах видурюючі їжу, але селяни воліють, щоб з села Бориса не виселяли, бо через в місцину потягнулись туристи.

Ручний олень, на ім'я Борис, розгулює вулицями селища Зарічне на Рівненщині. Вперше місцеві жителі побачили його шість років тому. Вони бачать його майже щодня, підходять і годують. Цим Борис привернув увагу користувачів соцмереж.

Про це Суспільному розповіли місцеві жителі й Руслан Христюк, який привіз оленя у лісництво.

Ім'я Борис тварині дали жителі селища Зарічне. Тут його знають усі, тому що ледве не щодня бачать оленя на вулицях, зауважила місцева жителька Валентина Смоляк:

"Наша улюблена тварина, наша зірка, яка ходить по Зарічному, як в себе вдома. Ми кожного дня бачимо його. По нашій території часто туди-сюди ходить. У нього улюблене місце — лежати біля пошти у квітнику".

Олень Борис. Суспільне Рівне
Олень Борис. Суспільне Рівне

Шість років тому інженер з охорони та захисту лісу Зарічненського лісгоспу Руслан Христюк купив однорічного оленя на Волині й привіз його в Зарічненський лісгосп. Він розповів, що хотів займатися розведенням тварин і вже мав 13 самок:

"Любить яблука, банани, грушки, буряки. Вже йому й пиво наливали. Такий хлопець, що любить все".

Олень Борис. Суспільне Рівне
Олень Борис. Суспільне Рівне

Зі слів інженера три роки тому, взимку, у вольєр до оленів пробрався вовк і вбив одну з олениць. Після цього випадку Руслан випустив усіх тварин до лісу. Борис зник, але менш ніж за рік повернувся до власника. Відтоді олень часто навідується до людей.

"Наше Зарічне, не дивлячись на географічне розташування — це далеко від центру, стало відоме на всю Україну і навіть поза її межами. Всі запитують: «Зарічне — це там, де Борис?». Там, де Борис. Звичайно, закиди є, але я б не звертав на них уваги. Квіточку потоптав або зломив, можливо десь тую хотів спробувати на смак чи якесь молоде деревце. Коли були ці скарги, я особисто ходив і казав: «Наскільки грошей він вам з'їв, скажіть, яка сума? Я їх від себе вам погашу і все». На тому скарги зникають", — зауважив голова Зарічненської селищної тергромади Богдан Квачук.

Про пригоди Бориса на селі - розповідають кореспонденти телеканалу “Ми - Україна”:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації