На Одещині на пляж викинуло пляшку з Криму з патріотичним посланням до всіх українців. Записку написала дитина

Сім'я, яка відпочивала в Одеській області на Чорному морі, знайшла послання у пляшці, що припливла із Криму. Послання, яке знайшла сім'я, що відпочивала в Одеській області, було написане українською мовою дитиною.

Вона говорить про те, що сім'я із чотирьох людей з нетерпінням чекає, коли Крим знову стане українським.

31 серпня у мережі з'явилося фото з пляжу на Одещині, на якому можна побачити пляшку та послання, інформує Діалог.

Саме послання написане друкованими літерами українською мовою. Сім'я, яка знайшла пляшку на пляжі, спочатку вирішила викинути її у сміттєвий бак, проте потім побачила, що всередині щось є. Прочитавши листа, плакали всією родиною. У ньому написано, що родина з Криму чекає на той день, коли півострів знову повернеться до складу України.

Якось Пригожин заявив, що настане час, коли росіяни прокинуться, а Крим знову український. Свого часу Пригожин багато чого наговорив, проте багато його слів зараз виглядають дуже реально, включаючи й висловлювання щодо майбутнього Криму.

Наприкінці березня 2014 року окупанти захопили владу в Криму, провівши фейковий референдум про відокремлення від України та входження до складу рф. З того часу Київ довго намагався повернути Крим дипломатичним шляхом. Однак після вторгнення російської армії до України у 2022 році питання про дипломатію більше не стоїть. Зеленський дав зрозуміти, що під час контрнаступу головна мета — повернути не лише Донбас та Південь України, а й окупований Крим.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації