Мер Києва Віталій Кличко офіційно розлучається із дружиною Наталією
Мер Києва Віталій Кличко розлучається зі своєю дружиною Наталією. Про це він розповів в інтерв’ю «Бабелю».
Кличко уточнив, що не таємниця, що вони багато років живуть у різних країнах.
«Багато років – різні інтереси, різне життя. І ми вирішили вже оформити це офіційно. Це бажання обох сторін. У нас залишилися добрі взаємини, ми поважаємо одне одного, діти вже дорослі, і життя триває», – сказав Кличко.

На запитання, чи вільне його серце, мер відповів: «Воно зайняте Києвом. Як тебе не любити, Києве мій?».
Віталій та Наталія одружилися 26 квітня 1997 року. У сімʼї Кличків народилося троє дітей:
- у 2000 році – син Єгор-Деніел,
- в 2002-му – дочка Єлизавета-Вікторія,
- у 2005-му – син Максим.
Сама Наталія живе у Німеччині, а діти навчаються за кордоном.
Нагадаємо, перед новорічними святами, у грудні 2021 року, дружина Віталія Кличка потішила свіжими фото своєї родини. На знімках – сама Наталія та троє дітей: сини Єгор, Максим та донька Ліза. Віталія Кличка на фотографії немає.

Згодом Віталій Кличко зі своїм братом та двома синами – Єгором і Максимом – привітали українців з новорічними святами і оприлюднив родинне фото.

-
«Там немає болю і часу»: після 8 хвилин смерті жінка заявила, що побувала в іншому вимірі - The Mirror -
Чемпіонат Світу з футболу ще не стартував, а суперкомп’ютер уже визначив переможця -
На Запоріжжі військові евакуювали кішку з п’ятьма кошенятами за допомогою дрона -
Знак з небес. Над США вибухнув метеорит силою 300 тонн тротилу: вогняну кулю бачили у кількох штатах -
Лелеки більше не летять до Африки: вчені пояснили несподівану зміну поведінки птахів -
Після удару по ТЦ "Квадрат" нареченій з Києва чернівецький бренд шиє нову весільну сукню
