Мандрівник Дмитро Комаров знімає фільм на Буковині: відвідав найвище село

Мандрівник Дмитро Комаров знімає фільм на Буковині. 13 липня, на свято 12 апостолів, він відвідав найвище село України Випчина, що знаходиться на Путильщині.

Як повідомляє кореспондентка БукІнфо, Комаров одягнув вишиванку, а також багато спілкувався з місцевими мешканцями. До каплиці, яку щороку освячують саме на свято 12 апостолів, що знаходиться на хуторі, виїхали понад 200 людей.

Щоби послухати літургію в каплиці й усамітнитись серед Карпатської природи, люди їхали вантажівками ЗІЛ. Бо пішки дістатися дуже складно.

До каплиці, яку щороку освячують саме на свято 12 апостолів, що знаходиться на хуторі, виїхали понад 200 людей. Фото: Петро Самашко.

- Коли я спитав Дмитра Комарова, як йому місцевість, то він відповів, що все вражаюче, - розповів у коментарі БукІнфо вчитель музичного мистецтва Сергіївської школи, що відповідав за озвучку літургії, Петро Самашко. - Сам же запитував, чи вірю в те, що село Випчина може відродитися.

"Раніше тут було 25 хат. Зараз же важко сказати, що тут знову вируватиме життя. Хіба би поремонтували дорогу. Можливо, будинки побудують приїжджі, - зауважує пан Самашко. - Та все ж місцеві йдуть на Випчину, щоби спокійно помолитися в каплиці, усамітнитися. Ймовірно, найдоречніше було би збудувати там монастир".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації