Косметолог, омолодження та хамам. ЗМІ отримали фото секретного бронепоїзда Путіна

Журналісти проаналізували документи різних державних і приватних організацій РФ і виявили, що спецпотяг для російського диктатора Володимира Путіна обійшовся в 6,8 мільярда рублів, або 75 мільйонів доларів США.

Про це йдеться в спільному розслідуванні Досьє з виданнями CNN, Süddeutsche Zeitung, Westdeutscher Rundfunk та Norddeutscher Rundfunk, повідомляє NV.

Журналісти проаналізували документи федеральної служби охорони Росії (ФСО), компанії РЖД та фірми Циркон Сервіс, яка отримала державні контракти на забезпечення функціонування цього «спецпотяга». З 25,5 тисяч документів цієї компанії стало відомо про поточний та майбутній склад потягу.

Наразі в цьому складі потягу присутні такі вагони:

косметологічний вагон з медичним обладнанням (зокрема апаратом ШВЛ), масажним кабінетом і хамамом, де також проводять процедури огляду, омолодження і контролю за здоров’ям «головного пасажира» держави-агресора РФ — глави кремлівського режиму;
вагон зі спортивним обладнанням, де доступні всі види тренажерів для заняття спортом;
вагон охорони та спецзв’язку, в якому перебувають тілоохоронці російського диктатора, забезпечують постійний супутниковий і секретний зв’язок.

Спеціальний оздоровчий бронепотяг
російського диктатора Володимира Путіна:

Журналісти змогли встановити, що на спеціальний потяг Путіна був встановлений бронезахист БТ4, який покриває стіни та вікна купе, а в тамбурах його вмонтовано у коридор, вікна та двері. Цей тип захисту дозволяє витримати постріл зі снайперської гвинтівки СВД та автомата Калашникова 7.62 мм.

Розслідувачі також дізналися, що фірма Циркон Сервіс планує додати до складу ще кілька вагонів:

вагон-зал з мультимедіацентром, який обійдеться в 405 мільйонів рублів (майже 4.46 мільйони доларів США);
два вагони-люкс, де в одному — чотири купе і бар, а в другому — шість купе, з орієнтовною вартістю проєкту в 558 мільйонів рублів (6,15 мільйона доларів США).
два вагони-ресторани зі спецзв’язком, два службові зчіплювальні вагони для відпочинку та перемовин і вагон-зал на загальну суму в 490.9 мільйонів рублів (5.41 мільйона доларів США).

Фірма Циркон Сервіс не стала відповідати на питання журналістів, а в Кремлі для CNN повідомили, що у Путіна немає ніяких «спортивно-оздоровлювальних» потягів.

Російське видання Проект повідомляло, що для поїздок російського диктатора Володимира Путіна збудували мережу залізниць та станцій, що ведуть до його резиденцій.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації