Федишин у шоці: під час її концерту в США на сцену видерся п’яний росіянин

Співачку Ірину Федишин обурив інцидент, який стався під час її концерту у Міннеаполісі. На сцену до неї вийшов нетверезий чоловік і заявив, що він "русскій". У Федишин зараз триває концертний тур містами США.

Якою була її реакція, артистка розказала у пості в Instagram, інформує ТаблоID.

"Я руzzкий!" - гордо заявив чоловік, який був на моєму концерті у Міннеаполісі і вийшов на сцену. Зал був у шоці… і я теж не очікувала такий поворот подій! Що відбувається ?!? Після такої гордої заяви я відповіла йому: "Мабуть, хочете вибачитися за свою країну? за те, що вона кожної ночі кидає ракети і вбиває українських дітей?, цілі сімʼї і родини?! За все що сьогодні робить з Україною?", - обурилася співачка.

Федишин зауважила, що такого з нею ще ніколи не траплялося

"На що він відповів: "мнє незащто ізвінятса…, я проста палюбіл україночку… ". "Тоді далі нам нема про що спілкуватися і ви лишній у цьому залі!", - відповіла я йому і в цей момент вийшли наші чоловіки і вивели його зі залу", - розказала Ірина.

Ірина Федишин на сцені з росіянином
Під час концерту Ірини Федишин у США на сцену видерся п’яний росіянин. Фото: Instagram Ірини Федишин

"Цей руzzkiy трохи хильнув і спалив усю свою гнилу суть. Хоча увесь концерт сидів і вдавав, що підтримує Україну. Ця історія показала наступне: що серед нас багато вовків в овечій шкірі, багато москальських іноагентів, які шпіонять у наших громадах, навіть, у діаспорі. Їхня мета розхитати громаду, робити різні провокації і розсварювати українців, щоб наша єдність десь послаблювалася. Вони лізуть звідусіль і лізуть всюди, у всі сфери, намагаються будь-якими методами проникнути у наше середовище і робити серед нас біду", - зазначила зірка.

"Тому, друзі, будьмо розумними, тримаймося разом. Попри всі моменти , не дозволяймо розсварювати нас, бо зараз найважливіше - це наша перемога і всі зусилля спрямовуймо тільки туди! Допомагаймо один одному, підтримуймо один одного, гуртуємося , будьмо міцним єдиним кулаком! Бо саме нашої єдності вони найбільше бояться . І наша єдність - це той принцип, який обовʼязково приведе нас до нашої перемоги", - закликала Федишин.

Торік на війні загинув двоюрідний брат Ірини, Роман.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації