Дебош у Калінінграді: генерал російської армії напився і ганявся за жінкою в готелі. Треба бачити, що було далі

У російському Калінінграді головний тиловик російської армії Олег Завгородній, напившись, влаштував бешкет у готелі. Начальник управління тилового забезпечення російської армії генерал-лейтенант Олег Завгородній влаштував п'яний дебош у готелі Калінінграда.

Про подію повідомили кілька російських новинних ресурсів, у тому числі Astra. Було також опубліковано кадри, пише Діалог.

Інцидент трапився у люксовому готелі Калінінграда Crysal House. Група високопоставлених військових рф, приїхавши в місто по роботі, влаштувала там пиятику. Туди, як повідомляється, було викликано жінку легкої поведінки.

Генерал Завгородній так сильно напився, що почав ганятися за дівчиною по готелю та битися зі співробітниками. Охорона готелю викликала Росгвардію, яка не впізнала генерала і "упакувала" його. Військового відвезли до місцевого відділення поліції.

У Мережу було злито відео, як п'яний генерал Завгородній валяється на підлозі поліцейської дільниці, вивергаючи погрози та нецензурну лексику. Силовики з нього сміялися.

У результаті, коли генерала було впізнано, його відразу відпустили на волю без складання протоколу.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації