Чотирилапі "переселенці": понад 250 тварин з Херсонщини і фронту знайшли притулок у Хотині, що на Буковині

Це і дорослі тварини, і маленькі "хвостики": цуценята та кошенята, деякі зі своїми мамами, ще зовсім крихітні. Усі вони могли загинути, якби не чуйні, небайдужі люди з добрими серцями. Як же волонтерці вдається впоратися з такою кількістю підопічних? Адже потрібно багато їжі, води і, звісно, робочих рук для догляду за ними.

Унаслідок підриву Каховської ГЕС залишилися без домівок і умов для виживання не тільки тисячі людей, а й тварин. Близько 200 собак і котів із Херсонщини та 60 тварин з фронту знайшли прихисток у притулку під опікою волонтерки, кінолога Юлії Попович з Хотина. Також тут мешкають безпритульні песики, яких вона забрала з вулиць Хотина.

Про це пишуть "Хотинські вісті".

– Нам допомагають добрі люди. Коли я написала у соцмережі, що ГО «Дім милосердя міста Хотин» для утримання тварин дуже необхідні кошти, відгукнулося багато небайдужих, – розповідає Юлія Попович. – Я була приємно вражена! У перший же день зібрали кілька тисяч гривень. За них купували корм та матеріали для облаштування вольєрів. Але кошти ще потрібні, бо доглядати і годувати тварин треба щодня.

До речі, у притулку працюють вимушені переселенці з окупованих регіонів України. Коли вони дізналися, що у Хотин привезли собачок з Херсонщини, прийшли допомагати. І не тільки з годівлею тварин, а й з терміновим облаштуванням вольєрів, адже усіх їх потрібно було розмістити.

У притулку роботи вистачає, тут постійно хтось гавкає, нявкає, пробігає під ногами… Сотні тварин потрібно не лише нагодувати, напоїти, прибрати за ними. Деяких доводиться ще й лікувати, вакцинувати. Також працівники притулку, який облаштований на околиці Хотина, практично щодня вивозять маленьких підопічних у центр міста, щоб знайти їм нових господарів.

Фото: “Хотинські вісті”
Фото: “Хотинські вісті”
Фото: “Хотинські вісті”
Фото: “Хотинські вісті”
Фото: “Хотинські вісті”


Як допомогти грошима на подальше утримання притулку?

Картка Приватбанку - 4149 4993 9721 6423, Pay Pal [email protected].


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації