104-річна жінка про своє довголіття: "Пийте пиво і не виходьте заміж"

104-річна британка розкрила секрет довгого та щасливого життя.

Про це пише ТСН з посиланням на Daily Star.

Кетлін Геммінгс народилася 2 жовтня 1919 року і виросла в Брікстоні, Лондон, де пізніше розпочала успішну кар'єру бухгалтерки. Вона любила танцювати і регулярно відвідувала Королівський оперний театр, щоб переглянути опери та балети.

Провівши час у Лондоні під час Другої світової війни, Кетлін вирішила, що їй хочеться спробувати сільське життя. 1965 року вона попрямувала до Челтнема разом зі своєю мамою, братом Чарлі і таксою Расті.

Згадуючи про свої багато щасливих років, Кетлін також розкрила секрет довгого життя: "Пийте Guinness і не виходьте заміж!".

Щоб зробити її 104-й день народження незабутнім, команда влаштувала їй спеціальну вечірку зі святковим тортом та великою кількістю її улюбленого пива.

Кетлін Геммінгс із друзями та рідними / Фото: Care UK / ©
Кетлін Геммінгс із друзями та рідними / Фото: Care UK

Коментуючи свій знаменний день, Кетлін сказала: "У мене був чудовий день - було чудово, що всі мої друзі та родичі прийшли на мою вечірку і допомогли мені відсвяткувати цю подію!".

Кетлін Геммінгс із друзями та рідними / Фото: Care UK / ©
Кетлін Геммінгс із друзями та рідними / Фото: Care UK

Керівниця будинку для літніх людей Дороті Пай сказала: "Тут ми любимо влаштовувати вечірки з нагоди особливих подій – і день народження Кетлін напевно вимагав святкування! Було чудово бачити Кетлін серед усіх своїх близьких, відзначаючи таку неймовірну віху. Команда працювала не покладаючи рук, щоб її день запам'ятався, і ми хотіли б подякувати всім, хто прийшов підняти келих Гіннеса за Кетлін!".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації