Земля з аукціону в Чернівцях подорожчала в рази: в міськраді порівняли кількість та вартість проданих ділянок

Інвестиційно привабливе місто не тільки може, а й повинне заробляти гроші до бюджету. У департаменті урбаністики та архітектури міської ради показали діаграми, де порівняли кількість проданих земельних ділянок з аукціону, а також їхню вартість.

"На діаграмах – невидима робота нашого департаменту. Вона завжди «за кадром», але від того не менш успішна", - зазначають у департаменті.

Ключові моменти:

- Ділянки з комерційним призначенням. Тобто створюють мультиплікативний ефект, адже бізнес надалі виділить нові робочі місця, платитиме податки.

- Кількість земельних ділянок, проданих з аукціону за останні роки, є приблизно однаковою. А ось вартість, за яку продали – зросла в рази. Такий результат досягнули завдяки системно-правильній організації прозорих і чесних аукціонів.

- Завдяки плідній роботі з боржниками та “ухилянтами” від сплати орендної плати — зросли й продовжують зростати надходження до бюджету.

- Меншою за сумами, але з позитивною динамікою, є сплата за користування елементами благоустрою та рекламними конструкціями, що перебувають в комунальній власності.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації