Заява депутатських фракцій «ЄА», «ЄС» «Пропозиція» та «Слуга народу» щодо блокування роботи сесії Чернівецької міськради

ПРЯМА МОВА

У зв'язку із систематичними зривами сесій міської ради, ми, депутати, представники партій “Єдина Альтернатива”, “Європейська Солідарність”, “Пропозиція”, “Слуга народу”, вважаємо за потрібне звернутися зі спільною заявою.

Сьогодні представники партій “Команда Михайлішина”, “Народний контроль” та “Рідне місто” зірвали чергове засідання міської ради. Політичний популізм, яким керуються депутати опозиції, ставить під загрозу прийняття важливих для життєдіяльності міста питань.

Ми всі стали свідками того, як депутати опозиції привели до сесійної зали десятки мешканців. У такий спосіб вони спробували політизувати господарське рішення департаменту інфраструктури та благоустрою про розірвання угоди з приватною управлінською компанією “Порядок в домі”.

Така політизація ставить інтереси та прибуток приватних структур над інтересами чернівчан. Адже, як відомо, ця управлінська компанія систематично порушувала умови договору та надавала неякісні послуги з прибирання. Про це свідчать складенні акти, фото- та відео- фіксація, а також численні скарги чернівчан.

Наголошуємо, що будь-які спірні питання, що стосуються взаємин управлінських компаній та виконавчих органів, що засвідченні офіційними документами, повинні вирішуватися в судовому порядку, а не виноситися на розгляд у сесійну залу.

Також вкрай не припустимою є поведінка деяких депутатів, що не лише дозволяють собі нецензурні висловлювання, але й застосування фізичної сили. Це компрометує імідж народних обранців в очах містян та унеможливлює конструктивний діалог та подальшу співпрацю.

Закликаємо весь депутатський корпус поводитися як належить народним обранцям. Припинити зривати сесії, навіть якщо не готові до співпраці, та почати працювати на благо громади.


Коментарі:
Більше новин по темі: