Завдяки заходам з термомодернізації Чернівці зможуть економити в бюджеті громади приблизно 70 млн. грн. на рік - Роман Клічук

За чотири роки співпраці з НЕФКО (це такий міжнародний європейський фонд) відремонтували будівлі в 33 соціальних закладах. У школах, садочках та лікарнях утеплили фасади, стіни, покрівлі та підлоги; змінили системи опалення, вдосконалили систему вентиляції, встановили нові вікна, двері та світильники.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук.

Він додав, що у наступному році завершиться модернізація ще одного закладу.

“Розповім, чому це важливо. Під час енергоаудиту виявили невиправдане перевищення енергоспоживання та значні тепловтрати. Наслідком були протяги, швидке вихолодження приміщень та відповідно некомфортні умови перебування”, написав мер Чернівців.

Фото Фейсбук Романа Клічука
Фото Фейсбук Романа Клічука

За його словами, завдяки заходам з термомодернізації, місто зможе економити бюджет громади на 1,73 мільйони євро (приблизно 70 млн грн) на рік. При цьому, додає Роман Клічук, в теплі та комфорті перебуватимуть щонайменше 40 тисяч людей.

“Ефективне використання енергетичних ресурсів – наша ціль №1, тим більше під час повномасштабної війни. Адже р%сня не припиняє спроб зруйнувати нашу критичну інфраструктуру”, - написав міський голова.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації