Заступник мера Чернівців Маховіков сказав всю правду про команду Осачука, яка знущається з обласного центру

Чернівці не отримають жодної копійки грошей на ремонт доріг у місті із державних субвенцій та від обласної влади у 2022 році. Про це заступник міського голови Чернівців Євгеній Маховіков повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Наступного року область отримала адресну субвенцію на дороги у розмірі 320 мільйонів гривень. Місто з цього ж отримало грошей у розмірі аж нуль гривень. "Не може бути такого, щоб в ОДА не почули Президента", подумали ми, і стали чекати затвердження бюджету на 2022 рік. Протягом цього року, до речі, чернівчани сумлінно сплатили в обласний бюджет скромних 289,6 млн грн.

І ось отримано бюджет області на 2022. Скільки з нього виділено місту на дороги? Ви, напевно, вже здогадались — знову нуль! Можливо, це нам таким чином дають зрозуміти, що туристичний потенціал Чернівецької області є де завгодно, окрім самих Чернівців? Бо ми навіть не знаємо як інакше трактувати таку забудькуватість найвищих осіб області...

Кумедним є ще те, що паралельно з видачею нулів на дороги ОДА хоче передати обласні (!) філармонію і, можливо, драмтеатр на утримання міста. Знаєте, ми не проти. Якщо крім філармонії дасте нам на утримання ще й облдержадміністрацію. Можливо, хоча б після цього в ній почнуть згадувати, що місто існує на карті? - влучно відзначив Євген Маховіков.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації