За сценарієм 5-ї колони Кремля, Або політико-кримінальні чистки у буковинській "Слузі народу" в переддень війни

У дні, коли провладна партія "Слуга народу" єднається у Києві з конструктивною патріотичною опозицією, щоб дати відсіч ворогу, в Чернівцях керівництво обласних "слуг", користуючись ситуацією, затіяло розправу над найактивнішими і найавторитетнішими однопартійцями.

Тими, хто є обличчям обласної партії та її мотором.

Програма мінімум - усунення від виконання депутатських та посадових обов'язків стрижневих людей партії, на тлі яких прекрасно видно недолугість і бездіяльність обласної партійної верхівки "слуг".

Програма максимум - політико-кримінальний переворот як в обласній, так і у Чернівецькій міській та районних радах.

Схоже, народна депутатка Олена Лис, котра є людиною місцевого лідера партії "УДАР" Валерія Чинуша і працює разом з ним на реваншистську команду Продана, отримала інструкції знищити головних дійових осіб "Слуг народу", котрі чесно працюють на область та на розвиток. Це теж програма мінімум.

Програма максимум - підпорядкувати буковинських "Слуг народу" під "УДАР" і "Рідне місто" з їхніми прихвостнями у результаті кулуарної змови. Метою є узурпація запроданцями, за сприяння їхнього сетеліта-губернатора, обласної ради та заколот у міській раді.

Ключове завдання - знову отримати повноформатний доступ до обласного та міського бюджетів, до дерибану громадських грошей і організації виборів "УДАРу", який, за задумками заколотників, має потужно перемогти на наступних виборах "Слугу народу" та інших опонентів. Щоби закріпити у області вертикаль: Продан, Осачук, Чинуш, Лис, Жаровський, як домінуючу.

Однопартійці Лис та Жаровського з тривогою поглядали на осінній крен "слуг" у бік "УДАРу" та відкомандирування Валерія Чинуша у його очільники. Але навіть вони не думали, що обласна верхівка розпоясається настільки, що вирішить покромсати кращі кадри "Слуги народу". Партії, яка їх вигодувала і вивела на високі політичні орбіти.

Маски знято, і нищівний удар у спину Володимир Зеленський на Буковині отримує саме у найскладніший період. Бо чистку партійних рядів під членів своєї обласної мафії запроданці затіяли якраз у дні, коли влада і український народ терміново переймаються захистом Батьківщини.

У дні, коли треба гуртувати партію, а не "зливати" її противникам, намагаються прибрати з її лав найактивніших, найпорядніших та найдієвіших.

Бо саме заступник голови облради Микола Гуйтор, який витяг на своїх плечах обласні вибори "Слуги народу", а зараз потужно працює для розвитку і області, і партії, знайшовши спільну мову як з громадами, так і з їхніми керівниками, є тим, кого ревізіоністи намагаються відкликати першим.

Другим є Олексій Грушко, голова Агенції регіонального розвитку і чи не єдиний чоловік в області, котрий на тлі інвестиційної немічності обласної влади приводить на Буковину гранти та інвестиції.

Тому те, що затіяла Лис зі своїми кураторами, для обласної організації "слуг" є пострілом у власну голову. Є зрадою інтересів партії та президента, який привів її до влади, є водою на млин агресора. Як діями 5-ї колони Кремля це у цей час і не назвеш…

А домоклів меч вони здійняли і над іншою фахівчинею в обласній раді - Юлією Грицку-Андрієш, яка проявила себе у співпраці за програмами AGRО, USAІD і є потужною менеджеркою з гендерної рівності та соціальної інклюзії.

Прибирають всіх, хто може дати жорстку оцінку такому свавіллю, тих, хто без малого є розумом та совістю обласної організації.

Але і це ще не все. Переворот затіяли масштабний, бо на черзі заплановане відкликання і міських депутатів від "Слуги": Віталія Другановського, Олексія Просяного, Олександра Пікуліна, Світлани Широкової.

А це вже пряме розчищання Василеві Проданові дороги з повернення до управління Чернівцями. На місця цих людей, за планом, мають зайти віддані запроданцям кнопкодави, які організують переворот у міськраді.

Але для цього, щоби повторити сценарій 2018 року і відправити у відставку нинішнього мера Романа Клічука, ще потрібно прибрати з посади секретаря міськради Марину Кирилюк. З першої спроби не вдалося, але на 24 лютого вже запланована нова спроба її усунення за ініціативою наближеної до запроданців Яни Брус.

Тож у четвер, якщо голосування відбудеться, чернівчани отримають повний список тих, хто затіяв дестабілізацію у місті на тлі військової загрози. Що дорівнює, як і у випадку з демонтажем обласного ядра "Слуги народу" - колабораціонізму. Якщо не сепаратизму з дуже далекими цілями. Бо інакше як заколотом колишніх регіоналів, які затаїлися, те, що відбувається, не назвеш.

Пропутінський олігарх Фірташ включився у дуже сприятливий момент.

Будьмо пильними, бо злегковаживши, можна догратися і до Буковинської народної республіки.

Влад СКИПАЛЬСЬКИЙ, спеціально для БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації