За півроку після місцевих виборів у Чернівцях наростили рейтинг “Єдина альтернатива" та «Партія чернівчан»

Такими є результати опитування, проведеного Info Sapiens 14 – 18 травня 2021 року, спільно з PGR Consulting Group LLC.

За даними опитування 46% чернівчан вважають, що справи в місті йдуть в неправильному напрямку, але перед виборами в жовтні 2020 року таких було 70%. Натомість частка тих, хто вважає, що справи в Чернівцях йдуть в правильному напрямку, зросла з 21% до 34%.

Прикметно, що у порівнянні з 2020 роком зросла також задоволеність послугами багатьох державних та комунальних організацій, до яких звертались містяни. Зокрема, найбільш значущо зросла задоволеність послугами місцевої поліції (з 40% до 51%) та комунальних підприємств (з 21% до 28%), втім, останнє може бути пов’язане із закінченням опалювального сезону, в який у містян виникає найбільше проблем при зверненні до комунальних підприємств.

Якби місцеві вибори відбулися в період опитування, 29% від тих, хто прийшов би і визначився з кандидатом, проголосували б за «Єдину Альтернативу», 14% за «Команду Міхайлішина», 12% за «Партію Чернівчан», 11% за «Пропозицію», 10% за «Європейську Солідарність», 8% за «Слугу народу» - решта партій не подолали б прохідний бар’єр:

Якщо порівнювати результати опитування із результатами виборів, то суттєво наростили свій рейтинг «Єдина Альтернатива» (29% у порівнянні з 20% за результатами виборів) та «Партія Чернівчан» (12% у порівнянні з 5%):

Якби вибори мера відбулися в період опитування, 36% від тих, хто прийшов би і визначився з кандидатом, проголосували б за Романа Клічука, 22% за Віталія Михайлішина, 18% за Олексія Каспрука:

Якщо порівнювати результати опитування із результатами виборів, то Роман Клічук наростив свій рейтинг з 27% до 36%:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації