За останні два місяці ЧТУ через систему ProZorro зекономило на закупівлях запчастин майже 2 млн гривень

За останні два місяці ЧТУ зекономило на закупівлях запчастин майже 2 мільйони гривень. Завдяки продуманому маркетингу, вдалося зекономити кошти підприємства. Про це йдеться на офіційній сторінці Чернівецького тролейбусного управління (ЧТУ) у Фейсбук.

ЧТУ відмовилося закуповувати запчастини у недобросовісних ФОПів та юридичних осіб, які лише накручували ціни. Тролейбусне управління почало працювати з усіма постачальниками – через електронну систему публічних закупівель України ProZorro.

До лютого місяця, допоки прийшло нове керівництво ЧТУ, всі запчастини закуповувалися лише у Чернівецькій області. Тепер моніториться весь український ринок, а зв’язки з добросовісними постачальниками, звісно, збереглися.

Вже протягом двох місяців йде спрощена закупівля на майданчику ProZorro. Виключно – безготівкова форма розрахунку. ЧТУ працює з усіма постачальниками по Україні, вивчаючи ринок і пропонуючи всім брати участь у торгах. Наразі закупівлі здійснюються лише по Україні, однак запчастини можуть бути і закордонного виробництва.

Ми дивимося техпаспорти з гарантійними термінами, що і як ми можемо поміняти на безкоштовній основі, - каже Наталія Фока, заступниця начальника ЧТУ-начальниця управління з тендерних закупівель. - При налагодженні механізму закупівель, однозначно буде економія коштів. Із середини березня ми зекономили на закупівлях лише тому, що могли вибирати постачальників. Вони цінову політику зменшували настільки, що ми зекономили майже 2 мільйони гривень, - йдеться у повідомленні.


Коментарі:
Більше новин по темі: