З 1 березня вартість проїзду у чернівецьких тролейбусах буде 12 гривень - рішення виконкому

З 1 березня у тролейбусах Чернівців подорожчає вартість проїзду до 12 гривень. Рішення про це ухвалили на засіданні виконавчого комітету сьогодні, 27 лютого.

Як повідомляє molbuk.ua, виконком ухвалив рішення без обговорення. “За” підвищення проголосувало усі 13 членів виконкому, які були присутні на засіданні, йдеться у повідомленні.

Отже, вартість проїзду у тролейбусах становитиме 12 гривень замість 10 гривень. Студенти мають сплачувати 6 гривень замість 5 гривень. Для школярів проїзд безкоштовний за наявності транспортної картки.

Проїзд у Чернівцях востаннє підвищували у жовтні 2022 року — з 5 до 10 гривень.

У січні у Чернівцях пройшли громадські обговорення щодо зміни тарифів на проїзд у тролейбусах. Тоді ж міський голова Чернівців Роман Клічук на прес-конференції пояснив, що вартість проїзду очевидно зросте у зв'язку з підвищенням цін на електроенергію.

Раніше у коментарі Суспільному заступник міського голови Ігор Крохмаль розповів, що за останні два роки тролейбусне управління почало обслуговувати більше маршрутів та має більше транспорту. Тому, аби розвиватися далі, підприємство потребує грошей.

"Щоб підприємство могло працювати, воно має платити за електроенергію, запчастини. Також сплачувати податки й зарплати. Також зменшується кількість працівників на підприємствах, частину ПДФО забрали до держбюджету – це зменшує податки та надходження [до бюджету міста]", – сказав тоді Ігор Крохмаль.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації